Preparaty


Preparaty w odsprzedaży


PODOLOG SANDOMIERZ

Gabinet specjalistycznej pielęgnacji stóp i dłoni poleca Państwu w odsprzedaży profesjonalne kosmetyki i preparaty lecznicze renomowanych firm przeznaczone do pielęgnacji stóp i dłoni, w tym preparaty dedykowane diabetykom.

Produkty te wykorzystywane są w trakcie zabiegów oferowanych w gabinecie oraz stanowią kontynuację terapii prowadzoną w domu.

Część z nich jest dostępna wyłącznie w gabinetach podologicznych i lekarskich. Nie znajdziecie ich Państwo w drogeriach ani aptekach. Nie są one ogólnodostępne, bowiem ich stosowanie, sposób aplikacji nie może być przypadkowy, lecz konsultowana przez specjalistę. W trakcie wizyty w gabinecie otrzymacie Państwo informacje na temat produktów właściwych dla Państwa stóp i dłoni, oraz sposobu ich aplikacji.

Gabinet poleca preparaty firmy: Peclavus®, Remmele’s, Gehwol, Podopharm, AArkada, Pedibaehr, Prontoman.


PECLAVUS®

Właścicielem marki peclavus® jest firma Ruck®, która już od 1962 roku produkuje znakomite preparaty do pielęgnacji i leczenia paznokci i skóry stóp. Rodzinna firma postawiła od początku na produkcję kremów, balsamów, preparatów leczniczych, olejków i emulsji mających swój skład pochodzący wyłącznie z natury. Idea marki peclavus® mówi, że natura daje człowiekowi wszystko czego potrzebuje. Środowisko naturalne należy tylko umiejętnie wykorzystać. A w zamian oddać to, co dla natury nie jest szkodliwe.

Peclavus® w swoich produktach stosuje tylko naturalne i biologiczne składniki oraz przyjazny dla środowiska naturalnego proces technologiczny. Do produkcji nie używa syntetycznych zapachów ani sztucznych barwników. Nie mają zastosowania również produkty ropopochodne jak parafina, PEG, propyle, alkile, itd. Nie są stosowane oleje silikonowe ani genetycznie modyfikowane produkty. Peclavus® nie testuje swoich produktów na zwierzętach.

Opakowania wykonane są ze szkła, papieru i innych materiałów nieszkodliwych dla środowiska.

Wszystkie produkty peclavus® są najwyższej jakości, a dla podologów stanowią wielką pomoc w pielęgnacji i leczeniu stóp osób dorosłych i dzieci.


REMMELE

Rodzinna firma Remmele's Propolis z Niemiec produkuje kremy, balsamy i koncentraty z propolisu. To bardzo skuteczne produkty w pielęgnacji i leczeniu dolegliwości skórnych i paznokciowych. Dzięki odpowiednim składom zaledwie kilka linii tych produktów odpowiada za skuteczne leczenie wielu schorzeń.

Produkty propolisowe Remmele's Propolis znalazły swoje miejsce w szeroko pojętej kosmetyce i podologii. Leczy się nimi pękające pięty diabetyków, zrogowacenia starczych blizn poopercyjnych, zrogowacenia brodawek, łuszczyca stóp, zgrubiałe i zrogowaciałe paznokcie, zdrewniałe paznokcie, odciski na stopach.


GEHWOL

Firma Eduard Gerlach GmbH od ponad stu lat produkuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp z serii Gehwol oraz specjalistyczny sprzęt do wyposażenia gabinetów kosmetycznych dla specjalistów pielęgnacji stóp – Gerlach Technik.

Preparaty Gehwol są bardzo wysokiej jakości, oparte na naturalnych składnikach, odpowiadające trendom w kosmetyce. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol.


PODOPHARM

Podopharm Professional, Podopharm MED to linie specjalistycznych produktów, których receptury zostały opracowane przy współpracy z podologami.

Wszystkie produkty są przebadane dermatologicznie i otrzymały pozytywną opinię stosowania u osób chorych na cukrzycę. Skuteczność działania została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych i sensorycznych wykonanych przez niezależne laboratorium. Produkty są zgłoszone w europejskim Cosmetic Products Notification Portal.


PRONTOMAN

ProntoMan jest linią produktów podologicznych wytwarzanych i sprzedawanych przez niemiecką, certyfikowaną firmę Prontomed GmbH. Firma od 1998 r. opracowuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne produkty medyczne, kosmetyczne i higieniczne.


RITUALS

Rituals to holenderska firma produkująca kosmetyki, których skład bazuje między innymi na naturalnych olejkach.

Piękny zapach, eleganckie opakowanie, liczne składniki odżywcze to tylko niektóre cechy tych produktów. Uwielbiają je zarówno kobiety, jak i mężczyźni, ceniący sobie dobre kosmetyki, o naturalnym składzie, doskonale odżywiające i nawilżające skórę.

Producenci kosmetyków Rituals dbają o to, by każdy etap produkcji był ściśle kontrolowany, tak aby dostarczyć kosmetyki najwyższej jakości. Kosmetyki Rituals mają przede wszystkim relaksować, stąd ciepłe, uspokajające zapachy. Aktualnie firma posiada pięć serii: Ayurveda, Hammam, Sakura, Tao, Tatsu.

Kosmetyki do ciała Rituals nie zawierają parabenów, ani nie są testowane na zwierzętach, są polecane dla wegetarian.

W Gabinecie specjalistycznej pielęgnacji stóp i dłoni PODOLOG SANDOMIERZ są wykorzystywane podczas zabiegów pedicure/manicure SPA.


  • Wszystkie
  • Stopy
  • Dłonie
  • Ciało
  • Diabetycy
  • Kosmetyki SPA