GABINET

GABINET SPECJALISTYCZNEJ PIELĘGNACJI STÓP I DŁONI

PODOLOG SANDOMIERZ

Podologia to dziedzina z pogranicza medycyny, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom osób borykających się z problemami zmian skórnych i deformacji w obrębie stóp. Obejmuje ona usługi z zakresu profilaktyki oraz terapii podologicznej skóry i paznokci. Zadaniem podologii jest nie tylko dbanie o estetykę stóp i paznokci lecz przede wszystkim o utrzymanie ich w zdrowej kondycji, zwłaszcza u osób, które cierpią na zespół stopy cukrzycowej (ZSC).

podolog sandomierz pedicure leczniczy sandomierz specjalistyczna pielęgnacja stóp i dłoni specjalistyczna pielęgnacja stóp sandomierz specjalistyczna pielęgnacja stóp sandomierz specjalistyczna pielęgnacja stóp sandomierz specjalistyczna pielęgnacja stóp sandomierz specjalistyczna pielęgnacja stóp sandomierz specjalistyczna pielęgnacja stóp sandomierz specjalistyczna pielęgnacja stóp sandomierz

To właśnie on wymaga szczególnej troski, gdyż zaniedbania w opiece i właściwej pielęgnacji stóp u diabetyka prowadzić mogą do powstawania (w wyniku drobnych urazów, skaleczeń, nadmiernego przeciążenia) krwiaków, stanów zapalnych, trudnogojących się ran, a nawet stanów martwiczych, co w konsekwencji może skończyć się amputacją kończyny.
Gabinet Podolog Sandomierz oferuje Państwu m.in. zachowawczą opiekę nad osobami dotkniętymi problemem Zespołu Stopy Cukrzycowej i nie tylko.

PEDICURE LECZNICZY W SANDOMIERZU

Pedicure kojarzy się zwykle z dbaniem o estetykę stóp, głównie ze stylizacją płytki paznokciowej, podczas gdy równie istotne jest zdrowie skóry i jej przydatków. Tylko regularny i profesjonalnie przeprowadzony pedicure leczniczy może zapewnić właściwy stan zdrowia stóp.

diabetyk

Pomagamy zwalczyć wszelkie dolegliwości grzybiczne, jak również trwale wyeliminować problem wrastających paznokci, poprzez zastosoawnie specjalnych klamer ortonyksyjnych. Podolog świadczy również usługi w zakresie rekonstrukcji płytki paznokcia. Specjalistyczna pielęgnacja stóp Sandomierz obejmuje również bezbolesne leczenie modzeli, odcisków, hiperkeratozy czy też usuwanie kurzajek. Wszystko to ma na celu zapewnienie właściwej kondycji stopom i dobrego samopoczucia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem