Preparaty


Preparaty w odsprzedaży


PODOLOG SANDOMIERZ

Gabinet specjalistycznej pielęgnacji stóp i dłoni poleca Państwu w odsprzedaży profesjonalne kosmetyki i preparaty lecznicze renomowanych firm przeznaczone do pielęgnacji stóp i dłoni, w tym preparaty dedykowane diabetykom.

Produkty te wykorzystywane są w trakcie zabiegów oferowanych w gabinecie oraz stanowią kontynuację terapii prowadzoną w domu.

Część z nich jest dostępna wyłącznie w gabinetach podologicznych i lekarskich. Nie znajdziecie ich Państwo w drogeriach ani aptekach. Nie są one ogólnodostępne, bowiem ich stosowanie, sposób aplikacji nie może być przypadkowy, lecz konsultowana przez specjalistę. W trakcie wizyty w gabinecie otrzymacie Państwo informacje na temat produktów właściwych dla Państwa stóp i dłoni, oraz sposobu ich aplikacji.

Gabinet poleca preparaty firmy: Peclavus®, Remmele’s, Podopharm, AArkada, Pedibaehr, Prontoman.


ASEPTA

Produkty z linii Asepta to pełna gama kremów, balsamów i sprayów, które poprawiają kondycję skóry stóp i dłoni oraz przyczyniają się do ich zdrowego wyglądu. Stosując preparaty zabiegowe Asepta, nawilżasz i chronisz skórę przed pęknięciami, jak i niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi.

W asortyencie dostępne są m.in. linie:
Linia czerwona Asepta – to seria produktów przeznaczona dla osób, które odczuwają częste zmęczenie stóp i dla tych, którzy chcą zapewnić im relaks po ciężkim dniu.
Preparaty zabiegowe Asepta z linii niebieskiej – to szeroka gama kompozycji i akcesoriów do pielęgnacji skóry stóp, dłoni oraz twarzy.
Asepta – linia do rąk – to kremy i balsamy, które zapewniają doskonałe nawilżenie i poprawiają kondycję skóry dłoni podczas zimnych pór roku.
Preparaty Asepta z linii zielonej – dedykowane głównie tym osobom, którym ciężko pozbyć się nieprzyjemnego zapachu stóp.


PECLAVUS®

Właścicielem marki peclavus® jest firma Ruck®, która już od 1962 roku produkuje znakomite preparaty do pielęgnacji i leczenia paznokci i skóry stóp. Rodzinna firma postawiła od początku na produkcję kremów, balsamów, preparatów leczniczych, olejków i emulsji mających swój skład pochodzący wyłącznie z natury. Idea marki peclavus® mówi, że natura daje człowiekowi wszystko czego potrzebuje. Środowisko naturalne należy tylko umiejętnie wykorzystać. A w zamian oddać to, co dla natury nie jest szkodliwe.

Peclavus® w swoich produktach stosuje tylko naturalne i biologiczne składniki oraz przyjazny dla środowiska naturalnego proces technologiczny. Do produkcji nie używa syntetycznych zapachów ani sztucznych barwników. Nie mają zastosowania również produkty ropopochodne jak parafina, PEG, propyle, alkile, itd. Nie są stosowane oleje silikonowe ani genetycznie modyfikowane produkty. Peclavus® nie testuje swoich produktów na zwierzętach.

Opakowania wykonane są ze szkła, papieru i innych materiałów nieszkodliwych dla środowiska.

Wszystkie produkty peclavus® są najwyższej jakości, a dla podologów stanowią wielką pomoc w pielęgnacji i leczeniu stóp osób dorosłych i dzieci.


REMMELE

Rodzinna firma Remmele's Propolis z Niemiec produkuje kremy, balsamy i koncentraty z propolisu. To bardzo skuteczne produkty w pielęgnacji i leczeniu dolegliwości skórnych i paznokciowych. Dzięki odpowiednim składom zaledwie kilka linii tych produktów odpowiada za skuteczne leczenie wielu schorzeń.

Produkty propolisowe Remmele's Propolis znalazły swoje miejsce w szeroko pojętej kosmetyce i podologii. Leczy się nimi pękające pięty diabetyków, zrogowacenia starczych blizn poopercyjnych, zrogowacenia brodawek, łuszczyca stóp, zgrubiałe i zrogowaciałe paznokcie, zdrewniałe paznokcie, odciski na stopach.


PODOPHARM

Podopharm Professional, Podopharm MED to linie specjalistycznych produktów, których receptury zostały opracowane przy współpracy z podologami.

Wszystkie produkty są przebadane dermatologicznie i otrzymały pozytywną opinię stosowania u osób chorych na cukrzycę. Skuteczność działania została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych i sensorycznych wykonanych przez niezależne laboratorium. Produkty są zgłoszone w europejskim Cosmetic Products Notification Portal.


PRONTOMAN

ProntoMan jest linią produktów podologicznych wytwarzanych i sprzedawanych przez niemiecką, certyfikowaną firmę Prontomed GmbH. Firma od 1998 r. opracowuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne produkty medyczne, kosmetyczne i higieniczne.


SPIRULARIN®

Seria kosmetyków Spirularin® jest rezultatem wspólnych badań i prac dermatologów oraz podologów. Przeznaczona jest do profesjonalnej pielęgnacji i ochrony stóp, dłoni, ust i paznokci.
Kosmetyki serii są dedykowane skórze problematycznej, wrażliwej oraz suchej, a także specjalistycznej pielęgnacji i ochronie paznokci.

Seria Spirularin® zapewnia:
 • pielęgnację paznokci i skóry wokół nich w przypadku grzybicy i infekcji bakteryjnych
 • skuteczną pielęgnację i ochronę skóry (grzybica skóry)
 • ochronę przed wirusem opryszczki
 • ochronę i pielęgnację skóry przed wirusem HPV powodującego „kurzajki”
 • pielęgnację mocno spękanej, zrogowaciałej oraz bardzo suchej skóry dłoni, stóp i pięt

Zawartość substancji czynnej Spiralin® powoduje, że kosmetyki linii Spirularin® posiadają fascynujące właściwości w zwalczaniu takich problemów, jak:

 • opryszczka
 • grzybica paznokci
 • wrastające paznokcie
 • kurzajki
 • onycholiza bakteryjna
 • atopowe zapalenie skóry (neurodermitis)

W 2013 roku seria kosmetyków Spirularin® została uhonorowana przez specjalistyczne czasopismo dla dermatologów „Ästhetische Dermatologie” (Dermatologia Estetyczna) nagrodą „Produkt roku 2013 w kategorii Dermatologia Estetyczna“.

Kosmetyki Spirularin® są bezpieczne dla kobiet w ciąży, dzieci, diabetyków oraz leczących się onkologicznie.


 • Wszystkie
 • Asepta
 • Remmele's Propolis
 • Podopharm
 • Lopalmed
 • Peclavus®
 • SyNeo
 • RÖWO®
 • Spirularin®